אליפות אירופה לבוגרים

 

אליפות אירופה לבוגרים נערכת השנה באמסטרדם, הולנד. האליפות תערך בין ה 1-5 מאי והפעם תיטול חלק נבחרת ישראל לבוגרים המורכבת מעידו אברון, דובי חרוזי, רון לוי, ניר זיסמן, אורי אלימלך ואביחי ברמוחא.

לנבחרת צפויים משחקים אותם אנו מקווים כי תנצח בקלות ותעשה את הדרך למעלה לדרג ב'.

כמו כן הנבחרת צפויה להנות מעידוד של מספר בעלי תפקידים וחברי התאחדות אשר מלווים את הנבחרת ונודה להם על התמיכה והעידוד.

אנו נעדכן אתכם בתוצאות הנבחרת ונאחל לה ולשחקניה הצלחה.

 

לצפיה באתר האליפות ומעקב אחר הנבחרת לחץ כאן

  
אליפות רעננה - דירוג מכביה מרץ 2013 

אליפות רעננה מגיעה לידי סיום. משחקי הגמר ישוחקו ביום חמישי (14.3.2013) .

כולם מוזמנים לצפות במשחקי הגמר השונים וכן חצי גמר הקטגוריה הפתוחה שיחלו משעה 18:00 במרכז הסקווש ברעננה.

משחקים אלו מהווים למעשה הישורת האחרונה לקראת משחקי המכביה כאשר נותרה רק תחרות דירוג אחת שתערך גם היא במועדון הסקווש ברעננה לקראת תחילת מאי 2013.

לצפייה בלוחות התוצאות ומועדי המשחקים לחץ כאן

 

תחרויות חודש מרץ  2013 - עדכון
עדכון: טורניר רעות בוטל בהעדר משתתפים

במהלך חודש מרץ 2013 תקיים ההתאחדות שתי תחרויות לנוער ולבוגרים.

שחקניות ושחקני הנוער יהנו במהלך חושת הפסח מטורניר פסח המסורתי שיתקיים גם השנה ברעות בין התאריכים 18-19.2013. ההרשמה נפתחה וניתן להוריד את טפסי הרישום מהאתר ולשלם בהתאם דרכו. תשומת ליבכם כי ההרשמה תסגר ביום 13.3.2013.

הבוגרים מוזמנים ליטול חלק בישורת האחרונה לקראת משחקי המכביה שיערכו הקיץ במסגרת טורניר מרץ המהווה תחרות הדירוג הלפני אחרונה אשר תתקיים במרכז הסקווש ברעננה בתאריכים 11-15.3.2013. ההרשמה ממשיכה דרך האתר ותסגר ביום 7.3.2013.

ההתאחדות תשמח לראות כל אחד מהשחקניות והשחקנים בכל הגילאים נוטלים חלק בתחרויות אלה.

פרטים נוספים במדור חדשות ועדכונים.

עדכון:  משחקי אילת 2013 ישוחקו ללא ענף הסקווש. יתר התחרויות לנוער ולבוגרים מתקיימות כרגיל וההרשמה בעיצומה

 

אליפות ישראל לנוער 2012 

אליפות ישראל לנוער הסתיימה בתאריך 13.12.2012 ואלפי ישראל החדשים הוכתרו לשנת 2012. ההתאחדות לסקווש בישראל מברכת את האלופים החדשים ואת כלל המשתתפים ובני משפחותיהם אשר הסיעו, צפו ובעיקר עודדו בכל ימי התחרות.

אליפות ישראל הנוכחית העניקה לשחקנים הצעירים, חווית סקווש בלתי רגילה ומספר רב של משחקים לאור מתן האפשרות להרשם לשתי קטגוריות. דור העתיד זכה למספר שיא כמעט של משחקים אשר נפרסו בשלושה ימים גדושים ומרתקים במרכז הסקווש ברעננה.

תודות רבות לועדת הנוער בראשות יונתן קובץ על ארגון התחרות וניהולה המופתי בעזרתו של ליעד הר. תודה נוספת למרכז הסקווש ברעננה אשר אירח את האליפות הנוכחית. תודות נוספות לכל צוות ההורים אשר סייע רבות בכיבוד, ארגון וכל עזרה שנדרשה אשר היוו מקור השראה וגאווה.

לצפייה בתוצאות המשחקים והמנצחים לחץ כאן

התחרות הבאה לנוער צפויה בקרוב בחופשת הפורים , פרסום ועדכונים יועלו באתר.

 

אליפות ישראל לבוגרים 2012

אליפות ישראל לבוגרים הסתיימה בתאריך 21.12.2012 ואלופים חדשים הוכתרו.

אליפות זו היתה מעניינת ומרתקת ובמסגרתה זכינו לראות בחזרתם של שחקנים שונים לסבב תחרויות ההתאחדות לאחר העדרות, דוגמת שחקני קטגוריות 35+, תומר נוח וערן וגנר, דובי חרוזי הבלתי נגמר שסיים משחק של 5 מערכות על מקומות 3-4 בקטגורית הפתוח ומיד החל את משחק הגרמ בקטגורית 40+ מול גבי רומנו - מיותר לציין כי דובי ניצח את שני המשחקים הנ"ל.

גם בנשים, זכינו לראות את בנות משפחת קידר יחד עם ג'קי גולדרייד, המאמנת של סהר קידר סוגרות מעגל בעצם זכייתן במקומות הראשונים בקטגוריה זו, וההתאחדות שמחה על קיומה של קטגרית הנשים ובוב בעת ממשיכה לעודד את השחקניות השונות לבוא וליטול חלק בתחרוית הדירוג לקראת המכביה ולעבות קטגוריה זו.

אנו נפגש במסגרת תחרויות הדירוג הנוספות הצפויות להתקיים טרם משחקי המכביה, עדכונים באתר התחרויות.