התאחדות הסקווש בישראל - בחירות 2015
התאחדות הסקווש בישראל מאחלת בהצלחה בבחירות לכל המועמדים ומודה לקהל החברים על ההענות. תשומת ליבכם כי למרות יום הבחירות לא מתקיים יום שבתון במשק:)
 
התאחדות הסקווש בישראל - שעות הצבעה בחירות 2015 - עדכון
התאחדות הסקווש מבקשת לעדכן כי שעות ההצבעה ביום שישי הקרוב, 23.10.2015 הינן בין השעות 8:30 עד 16:00 במועדון הסקווש הרצליה. חובה להצטייד בתעודה מזהה (בוגר או תעודת זהות עם ספח עבור הורי קטין). לנוחיותכם מצ"ב טופס הצבעה לדוגמא בו יעשה שימוש בהצבעה. טופס מקור ימסר לכל בוחר/ת לאחר זיהוי יחד עם מעטפה חלקה ואטומה.ההתאחדות מאחלת הצלחה למועמדים ומעודדת את כלל בעלי זכות הבחירה לממש זכותם בהתאם.
לעיון בטופס ההצבעה לדוגמא - לחץ כאן
 
התאחדות הסקווש בישראל - בחירות 2015
התאחדות הסקווש מפרסמת להלן את רשימת המועמדים שהציעו עצמם לאיוש התפקידים השונים במסגרת הבחירות שיערכו ביום שישי הקרוב (23.10.2015 - אנא עקבו אחר פרסום שעות ההצבעה הסופיות). כמו כן לרשותכם פירוט שמות בעלי זכות הבחירה (תוקף זכות הבחירה כפוף לתשלום דמי חבר 2015).ההתאחדות מאחלת בהצלחה לכלל המועמדים ועומדת לרשות בעלי זכות הבחירה המבקשים לברר ולממש את זכותם.
לעיון ברשימת המועמדים ובעלי זכות הבחירה - לחץ כאן
 למעבר לתשלום באמצעות פייפל דמי חבר 2015 - לחץ כאן
 
נהלי הבחירות הכלליות להתאחדות הסקווש בישראל - 23.10.2015
התאחדות הסקווש מפרסמת להלן את נהלי הליך הבחירות הצפויות להתקיים בתאריך 23.10.2015. נהלים אלו נועדו לחדד ולהבהיר את אופן התנהלות ההליך. ציבור הסקווש מוזמן ומתבקש לקרוא בעיון נהלים אלו על מנת לממש את זכות ההצבעה והגשת מועמדות (עד ליום 16.10.2015). הנחיות קודמות וטפסי מועמדות ניתנים להורדה ישירה בקישור המצ"ב. 
לעיון בנהלי הבחירות לחץ כאן
להורדת דף הנחיות וטופס מועמדות לחץ כאן
 
נבחרת 10!!!
נבחרת ישראל לנוער סיימה את אליפות העולם לגילאי 19 במקום העשירי (!!!) לאחר שגברה על נבחרות עדיפות ממנה. הישג זה של הנבחרת יחד עם ההופעה המכובדת מעניק תחושת גאווה לכל חובבי הסקווש ציפיה לעתיד. ההתאחדות מברכת את כלל חברי המשלחת וכל מי שנשא ונתן במאמץ, השחקנים דניאל פולישוק, נועם פאר, רועי אברהם וניר כהן. מאמן הנבחרת נדב טאנן ומאמן הכושר דיוויד קנטור שעמלו על הכנת הנבחרת למעמד זה. סטן טאנן יו"ר ועדת הנוער שהוציא לפועל את השתתפות הנבחרת ומשקיע ימים כלילות למטרות אלו. עוד מודה הנבחרת להורי השחקנים שתמכו ואף ליוו ועודדו את הנבחרת עד נמיביה וכן לתורמים והשותפים השונים וכן התאחדות אילת שסייעו בהוצאה לפועל של נסיעה זו.
אליפות זו ותוצאותיה מסכמות את עונת המשחקים הנוכחית ומעניקה תקווה וציפיה לעונה החדשה שתחל בקרוב.
למעבר לאתר התחרות לחץ כאן  
לטבלת מיקומים סופיים לחץ כאן 
 
 
 
 

 

ה​גענו לכאן (לאליפות אירופה) כדי לנצח!!!!
נ​בחרת ישראל לבוגרים ניצחה בגמר והעפילה לדרג 2.

נבחרת ישראל השלימה את מטרת האליפות כאשר ניצחה 4-0 את נבחרת נורבגיה בגמר אליפות אירופה לדרג 3. עידו אברון, דובי חרוזי, רון לוי וניר זיסמן ניצחו כל אחד מהם את משחקו ונתנו את האות לחגיגות הנצחון בגמר ועל עצם ההעפלה לדרג 2 יחד עם יתר שחקני הנבחרת, נציגי ההתאחדות והאוהדים שהגיעו לתמוך ולעודד במהלך כל משחקי האליפות.

ההתאחדות מברכת ומודה לכל אחד ואחד משחקני הנבחרת, עידו אברון, דובי חרוזי, רון לוי, ניר זיסמן, אורי אלימלך ואביחי ברמוחא על ההופעה המצויינת והמכובדת!!!

אנו מאחלים להמשך בשורות דומות אצל נבחרות הנוער שיצאו גם הם בסוף החודש לאליפות אירופה וגאים בשחקנים.

למעבר לאתר האליפות ותוצאות לחץ כאן

 

 אליפות האביב הפתוחה ברעננה הסתיימה!!!
אליפות האביב ברעננה הסתיימה ותחרויות הדירוג למכביה שהחלו לפני שנתיים נחתמו הערב.

התאחדות מברכת את הזוכים בכלל הקטגוריות בדגש על הנשים ששיחקו ושבו למעגל התחרויות.

 

ההתאחדות מברכת את הספורטאים החיילים אשר זכו במקומות הראשונים (ליעד הר הר זכה בפתוח ויונתן קובץ במקום השלישי) וכן את נועם פאר הממשיך להתקדם ולהפתיע וזכה במקום השני.

תומר נוח זכה בגילאי 35, ניר בורשטיין ביצע קאמבק וזכה בגילאי 40-45. אילן שמעוני שחזר גם הוא לסבב התחרויות זכה בקטגורית 50-55-60. גם בקטגורית הלונג גיים הפתעה כאשר סטנלי מילינר זכה.

אחרונות וחשובות היו הנשים, שם מיכל דיקסטרו קדר הנוטלת חלק בכל תחרות הראתה כי ממשיכה להיות השחקנית הסקווש המובילה אצל הבוגרות.

 

ללוח התוצאות והמנצחים לחץ כאן

  
 
נבחרת ישראל לבוגרים יוצאת לאליפות אירופה

 

לאחר העדרות ממשחקי אליפות אירופה, תשוב נבחרת ישראל לבוגרים למשחקי אליפות אירופה שהמטרה היא להעפיל לדרג ב.

הנבחרת תחל את משחקי השבוע, כאשר סגל הנבחרת המונה את בכירי השחקנים כיום זוכה לתמיכת ההתאחדות וכלל שחקני הסקווש. את הנבחרת ילוו אוהדים, חברים ונציגי ההתאחדות והכל במטרה לעודד ולתמוך בשחקנים.

נאחל בהצלחה לעידו אברון, דובי חרוזי, רון לוי, ניר זיסמן, אורי אלימלך ואביחי ברמוחא.

 

לצפיה באתר האליפות ומעקב אחר הנבחרת לחץ כאן

  

 

נועם פאר אלוף לוקסמבורג 2013 לגילאי 17

נועם פאר שרק לפני זמן קצר נכנס לעשרת המובילים בדירוג האירופי לגילאי 17, ממשיך בהתקדמותו וביכולותיו. בסוף השבוע האחרון נטל נועם חלק באליפות לוקסמבורג הפתוחה לנוער אותה סיים על הפודיום במקום הראשון!!!

ברכות לנועם על ההישג הנכבד והמשך נצחונות ותארים.

לאתר התחרות לחץ כאן

 

 

אביב ישראלי באליפות אירופה

 התאחדות הסקווש בישראל מתכבדת לבשר את בוא אביב הסקווש במשחקי אליפות אירופה קרובים.

לאחר צאת הסנונית הראשונה, נבחרת גילאי 19 במהלך חודש מאי 2013 ישתתפו נבחרת הבוגרים ונבחרות הנוער לגילאי 15 ו- 17 באליפות אירופה.

אנו נעקוב אחר משחקי כל אחת מהנבחרות ונאחל לכלל שחקני הנבחרת שייצגו את המדינה ואת הסקווש הישראלי הצלחה והנאה!

כולכם מוזמנים לעקוב ולעודד ובעיקר להשתתף בהפנינג הצפוי לקראת יציאת נבחרת הבוגרים שיכלול אימונים לכלל השחקנים על ידי שחקני הנבחרת הבוגרת המורכבת מבכירי שחקני ומאמני הסקווש בישראל. הכנסות האימונים מהווים תרומה לנבחרת ופרסום בדבר מועד ומיקום האימונים יצא בימים הקרובים.

  
היסטוריה לנוער הסקווש באירופה

לראשונה בהיסטורית ההתאחדות ממקומים שלושה שחקנים בעשרת המקומות הראשונים בדירוג ה ESF לנוער.

דניאל פוליצ'וק מדורג רביעי באירופה לגילאי 19, אחריו נועם פאר נכנס למקום העשירי בדירוג לגילאי 17 ועידו בורשטיין ממוקם חמישי לגילאי 15 באירופה.

ההתאחדות גאה בשחקניה הצעירים על ההישג והמעמד המכובד, מברכת אותם ואת משפחותיהם התומכות ומאחלת המשך התקדמות לשחקנים אלו וליתר שחקני הנוער המייצגים בכבוד את הסקווש הישראלי.

לצפייה בדירוג האירופי העדכני לחץ כאן או עבור למדור מידע כללי ופרסומים.
הצעות ורעיונות

ההתאחדות לסקווש תשמח לכל הצעה או רעיון לאתר.

ההתאחדות מחפשת שחקניות ושחקנים ובני משפחתם אשר יסייעו בתחזוק האתר, כתבות, תמונות וסרטונים. נשמח על כל פנייה ומשלוח מדיות.

לארכיון חדשות